Pokyny:

 1. Odjezd:
  1. pondělí 16. 8. 2010 v 8.30 hod od Alberta - roh Schnirchovy a Veletržní
  2. 8.00 hod lékařská prohlídka ve zkušebně sboru Šimáčkova 14
 2. Příjezd: pátek 27. 8. 2010 v 16.30 hod tamtéž
 3. Adresa na tábor:
  1. Soustředění Pueri gaudentes
  2. Rekreační středisko Všechlapy
  3. 257 26 Divišov
 4. Základní potřeby na tábor
  1. Boty na přezutí do budovy
  2. Holinky a pláštěnka – dlouhá, neděravá, v žádném případě ne deštník
  3. Oblečení – trička, spodní prádlo, kraťasy, mikiny, košile s dlouhým rukávem, dlouhé kalhoty, teplý svetr, ponožky obyčejné i teplé, věci na spaní, plavky, pevné sportovní boty na výlet, čepice proti slunci, sluneční brýle
  4. Hygienické potřeby, ručníky a kapesníky, krém na opalování, repelent apod.
  5. Desky na noty a noty, psací potřeby (tužka, fixy, dopisní papír, obálky, známky, nůžky, sešit na poznámky). Do desek not, prosím, přivažte tužku, aby si kluci během zkoušek mohli dělat poznámky.
  6. Hudební nástroje (kytary, flétny, klarinety, housle, harmoniky….)
  7. Další nezbytné chlapecké věci – baterka, provázek, soft-tenis, nafukovací míče, šachy, badminton, knížka na čtení, pálka na stolní tenis a míčky. Neberte vystřelovací nože.
 5. Každý bude mít šátek na hlavu – důležité pro celotáborovou hru.
 6. Léky
  1. Kdo užívá pravidelně léky, odevzdá je před odjezdem MUDr. Šimůnkové, dávkování a léky poznamenejte do prohlášení rodičů. Dávkování a jméno dítěte napište také přímo na krabičku s lékem. Bere-li dítě víc léků, zabalte je prosím dohromady. Nikdo nesmí mít u sebe léky k volnému používání.
 7. Písemné prohlášení rodičů
  1. Před odjezdem každý kluk odevzdá svému oddílovému vedoucímu „Písemné prohlášení rodičů“ s nalepenou kopií průkazky zdravotního pojištění a dalšími údaji. Prosím věnujte vyplnění dotazníku patřičnou pozornost a nalepte kopii průkazky zdravotního pojištění. Originály si nebudeme brát.
 8. Nemoc
  1. Nemoc kluků, případně jiný důvod neúčasti na táboře sdělte písemně na adresu: Zdena Součková, nám. Míru 3, Praha 2, telefonicky do ZUŠ (220 877 504 – i záznamník), mobil 732 732 375 nebo mailem pueri@pueri.cz
 9. Ubytování je zajištěno ve čtyřlůžkových chatkách. Prosím rodiče, aby dětem nedávali mobilní telefony. Pokud dítě bude nemocné, je v našem zájmu Vás o tom informovat. Ke komunikaci s kluky používejte výhradně klasickou poštu. V naléhavém případě můžete použít můj mobil každý den pouze v čase od 8:00 do 8:30. Zprávy SMS kdykoliv. Všichni, kteří si vezmou mobilní telefony omylem s sebou, je budou mít vypnuté a uzamčené u Zd. Součkové a dostanou je až na zpáteční cestě. O životě na táboře budete informováni přes internet. Na stránkách www.pueri v rubrice Všechlapy2009. Využívejte této služby.

Přeji Vám příjemné prázdniny
Zdena Součková

 
v10/pokyny.txt · Poslední úprava: 2015/11/03 20:46 (upraveno mimo DokuWiki)     Nahoru