Deníky16.8.2010

Dne 18.6. jsme přijeli autobudem do Včechlap.Ubytovali jsemse v chatkách a začali jsme zkoušet. Zkouška trvala 45 minut. Potom byl oběd a následoval odpolední program. Po krásném odpoledním programu byla ještě lepší svačina a 1 hodinová zkouška. Následovala věčeře a večerní program. Dále jsme si dělali osobní hygienu a šle jsem spát. END Dominik Loudín

17.8.2010

Dne 17. 8. 2010 jsme se probudili v 7:30, kdy hrál na trumpetu Ondřej Hromek. Poté byla rozcvička a po ní ranní hygiena. K snídani jsme měli šunkovou pomazánku s rohlíkem. Po snídani byla zkouška, která byla dlouhá hodinu a čtvrt. Nadále broskev k svačině a zase zkouška. Po druhé zkoušce byl oběd. Byla krupičná polévka a kaše s uzenou plecí. Poté následoval polední klid a pak byl odpolední program, kde jsme hráli draky a elektřinu. Po hrách jsme měli zase zkoušku a po ní jsme si vymýšleli jména, znak a historii oddílu. Poté jsme měli k večeři barevné těstoviny a kuře s omáčkou. Nadále byl večerní program, kde jsme se dozvěděli výsledky her a shlédli jsme fotky (část) z Aljašky. Po fotkách bylo předávání vedoucích a pak byla večerní hygiena a pak byla večerka.
Psala chatka 96, Karel Špinka, Vratislav Šustr a Marek Rajnoch.

18.8.2010

Deník ze dne 18. 8. 2010
Do krásného, ale roztomilého rána nás probudil Karel se svým violoncellem. Po rozcvičce, která některé posílila, jiné oslabila nebo vyčerpala, jsme šli na snídani, kde jsme obdrželi vydatnou vajíčkovou pomazánku. Po snídani následovala jen hodinová zkouštička a sváča a zase jen zkouštička. Poté byl oběd, ke kterému byla znojemská. Během poledního klidu někteří četli, psali domů nebo se jen tak flákali. Ve dvě hodiny jsme se plní energie vydali na soutěž had na sto způsobů a zakládání své vesnice a poté staročeské hry. No a co se nestalo? V 16 h jsme se posilnili sváčou, hup na zkoušku a po zkoušce hup na večeři alias květák-smážo-plážo-brambory. Večerní program, kdy nám četli o dívčí válce, se nám líbil, ale jen do té doby, kdy jsme dnes zjistili, že jsme si to měli pamatovat. A jako tradičně jsme zavítali na mytí a večerku jsem bohužel neslyšel, ale prý byla dobrá.
Za 3. oddíl Jan Štěpánek 96 a Jan Štěpánek 97

19.8.2010

Deník ze dne 19.8.2010
Dne 19.8. nás probudila symfonická báseň Šárka od Bedřicha Smetany.
Po budíčku následovala krátká rozcvička, při které se pár lidí zapotilo.
Když rozcvička skončila, uklidili jsem si a šli jsem na snídani.
Poté následovala malá všemi oblíbená zkouška, která trvala hodinu a čtvrt, pak svačina a zase zkouška. Když skončila, byl oběd. Byla kuřecí polévka a šišky s opraženou strouhankou. Po obědě následoval polední klid.
Potom jsem měli v odpoledním programu „Zachraň Šárku - aneb kámen, nůžky, papír“, ve které jsem měli utrhnout nepřátelské krepové papíry.
Jakmile hra skončila, vrátili jsem se do tábora a všichni, hlavně vedoucí, se nacpali výbornými párky v rohlíku. Byla však velká fronta, takže někteří jedli své párky až do kratičké zkoušky.
Po kratičké a všemi milované zkoušce následoval fotbal a vybíjená.
Následovala večeře - kuře na paprice. Když všichni dojedli, Karel nám přečetl příběh o Bivojovi. Následně nám vedoucí řekli, abychom spáchat hygienu a šli spát. Ke spaní nás ukolébal krásný zvuk horny, na kterou hrál Vojta Svoboda.
Napsal Vojta Svoboda a Vojta Brožek.

20.8.2010

Dne 20.8. nás probudil nezvyklý zvuk gazu a kytary na kterou hrál Honza Vaniš písničku jeho oblíbené kapely Green Day. Poté jsme šli na rozcvičku. Po rozcvičce byla snídaně, ke které jsme měli nuttelovou pomazánku. Následovala kratičká všemi oblíbená zkouška, pak přestávka a pak zase zkouška. Po zkoušce následoval oběd, ke kterému byla květáková polívka a masová směs s rýží. Po obědě, byl jako obvykle polední klid. Po poledním klidu jsme si zahráli na Bivoje, ale žádného kance jsme nechytili. Za to jsme měli hledat papírky s rébusy, ze kterých jsme měli rozluštit názvy zvířat a rostlin. Po hře byla svačina zkrácená zkouška. Po zkoušce nastala večeře, ke které jsme měli buřtguláš. Po večeři byl večerní program, ve kterém nám vedoucí řekli, kdo byl Kasim Jakci Vymětal a proč se plave memorial. Když skončil večerní program, šli jsme spáchat hygienu a spát.
Ke spánku nás ukolébal líbivý zvuk trubky.
Napsal Vojta Svoboda a Vojta Brožek

21.8.2010

Dne 21.8. jsme se vyštrachali z postele díky budíčku, který nám zahrál Kája Špinka a líbivý tón jeho klarinetu. Po pro někoho náročné a někoho nenároč né rozcvičce jsme se s velkým nadšením odebrali a snědli snídani. Ke snídani jsme obdrželi paštikovou pomazánku a čaj. Když konečně dojedla druhá skupina, vydali jsme se na zkoušku. Po zkoušce jsme se museli nabažit slastnou chutí ovoce. Skoro každý udělal šupky dupky na záchůdek a odebrali jsme se na delší zkoušku. Když ubyla i zkouška druhá, vešli jsme do chatek s vědomím, že během chvilky půjdeme na oběd. Vědomí se stalo činem. Konečně jsme se odebrali unaveni a vysíleni na oběd, ke kterému byla rajská a hovězí na česneku se špenátem a bramborovým pidi knedlíkem. Nacpaní až k prasknutí jsme se jako sudy piva dovalili až do chatek. V chatkách si naše břicha vytrávila. Po odpoledním klidu jsme posíleni a odpočinutí došli až na program. Když jsme konečně došli na svačinu, ke které byl pudink, vrhli jsme se na ni jako hladoví supi. Supi jsme sice nebyli, ale hladoví, to jsme byli až až. Když jsme po malé chvilce dojedli pudink, odešli jsme na nejkratší zkoušku z celého namáhavého dne. Zkouška skončila a my vyběhli ven jako smečka psů při honu. Ubyla večeře, ke které jsme měli vepřové na žampionech a těstoviny a kterou jsme snědli co by dup. Když jsme skončili, konečně jsme šli na večerní program. Když i on skončil, museli jsme spáchat hygienu. Někteří velmi potěšeni a někteří velmi smutní jsme konečně došli na chaty, kde jsme chvíli poslouchali znělý hlas kytary Jana Vaniše a lidský hlas sólového zpěváka Daniela Valáška. Po chvilce už všichni, až na nespavce, spokojeně chrupali ve svých postýlkách. Napsal Ondřej Hromek

22.8.2010

Dne 22.8. jsme se probudili do super neděle. A proč super? Protože byl super budíček, super snídaně i super svačina. Po snídani byla krátká zkouštička se dvěma přestávkami. K obědu byla hamburská vepřová plec s houskovými knedlíky. Po poledním klidu jsme psali dopis Křesomyslovi, ale pak po písmenkách, háčcích, čárkách a mezerách jsem s nimi beželi a psali na tabulky. K svačině byl piškot a pak jsem běhali na fotbalovém hřišti bez i s úkoly. Pak jsem jezdili na voru přes bazén, vlastně na Šemíkovi. Kůň se ale nějak porouchal. Pak se hrála vybika a fotbal. K večeři bylo rizoto. Pak následoval večerní program, kde nám pouštěli rytířích, a pak jsem sladce usnuli.

23.8.2010

V pondělí 23.8. jsme se probudili celí zlámaní. Vedoucín nás přemluvili, abychom šli do polozmrzlého bazénu. Bohužel jsme šli. Poté jsme celí hladoví šli na snídani. Potom byla naše milovaná MINI zkouška. Po zkoušce byla svačina a pak dlouhá, předlouhá zkouška, při které nás Zdena pochválila za pěkný amen. Po zkoušce jsme byli zelení, protože nás vysílila. Byl dobrý oběd a po polendím klidu jsme šli na převysokou horu Blaník. Po svačine jsme skočili do bazénu, kde jsme zlobili Filipa. Vybika byla taky super a celý rozzáření jsme Zdeně zářili na zkoušce. Po večeři jsme dokoukali legrační film a pak hurá POSTÝLKA.
Napsal Ondra Potúček

24.8.2010

Do studeného rána nás probudila trubkový virtuós Daniel Valášek. K snídani byla šunková pěna. Po snídani byla krátká zkouška, po zkoušce byla gulášová polévka a výborný segedínský guláš. Po obědě byl nudný polední klid. Když skončil polední klid, nastal odpolední program, při kterém jsem měli získávat žetony z pokeru. Po hře byla malá zkouška a potom volno, které všichni ocenily. Večer jsem hrály poker s žetony, které jsem nasbíraly. Všichni až na 4. oddíl v hazardu prohrály. Po pokeru jsme spáchali hygienu a šli spát.

 
v10/deniky.txt · Poslední úprava: 2015/11/03 20:46 (upraveno mimo DokuWiki)     Nahoru