Deníky

22.8.


Dnes jsme se probudili do krásného dne. Měli jsme odjet do Všechlap. V 9:30 jsme měli sraz u sboru, kde proběhla lékařská prohlídka. V 10:00 nám přijely autobusy a my vyrazili. Po příjezdu jsme si vybalili kufry a šli jsme na oběd. K obědu jsme měli: hovězí na česneku s bramborovým knedlíkem. Po obědě následoval odpolední lid, při kterém si většina z nás dovybalila své kufry. Bohužel ani odpolední klid není věčný, a tak jsme museli jít na zkoušku. Na zkoušce jsme dostali noty na dvě nové písničky: Koleda od Bohuslava Martinů a Boleráz od M. Uherka. Při odpoledním programu jsme se seznamovali s novými členy našeho sboru a pak jsme šli na výbornou večeři, ke které bylo rizoto. Po večeři byl večerní program, při kterém jsme se dozvěděli, že téma letošního roku, je Divoký západ. Součástí programu byla i mapa, na které jsme měli svoji osadu a vydělávali peníze díky dolům, rančům a polím. Poté si nenažraná většina z nás dala druhou večeři a šli jsme se vysprchovat, vyčistit zuby a spát.

Za první oddíl Ben Seger

23.8.


V úterý jsme probudili do slunečného dne. Pak následovala rozcvička. Po rozcvičce jsme šli do chatek si uklidit. Když jsme si uklidili, vypravili jsme se na snídani. Snídaně byla, jako vždy, dobrá a lahodná. Byla k ní šunková pěna a pro někoho marmeláda. Po snídani začala zkouška. K obědu byla rajská polévka a kynuté borůvkové knedlíky. Mňam. Polední klid utekl jako voda a následoval odpolední program. Začal lov bizonů. Bylo celkem sedm bizonů a Miloš s Liborem byli za 5 dolarů a ostatní za 4. Šli jsme na svačinu dříve, protože louka na které jsme lovili byla soukromý pozemek. Přišla odpolední zkouška. Po zkoušky následovaly sporty. Pak následovala večeře. K večeři byl smažák s bramborem. Večeře nám moc chutnala. Následoval večerní program. Ve večerním programu jsme měli ubránit své osady ve tvaru svíček, ale nezachránili jsme ani jednu. Následovala hygiena a hajdy do postele.

Za druhý oddíl Tonda, Tomáš a Štěpán

24.8.


Dne 24. 8. 2016 jsme se probudili do krásně chladivého rána. Následovala rozcvička s Honzou a Teodorem, která byla velmi zvláštní, tančili jsme na písničky. Když skončila poslední písnička, šli jsme na hygienu a snídani. K snídani byl obložený chléb s čajem. Začala zkouška, která překvapivě trvala až do svačiny, při které jsme se posilnili nektarinkou. Poté bylo pokračování zkoušky, která trvala zázračně až do oběda. K obědu jsme si dali česnekovou polévku a ražniči s hranolkami. Po obídku všichni hurá na polední klid, ve kterém mě, Tondu Lebedu, Mikiho Segera a Teodora Zůbka unesli bandité. Odtáhli nás do bunkru, kde jsme čekali, než nás ostatní členové týmu zachrání. Mezitím skončil polední klid a naši kamarádi nás začali hledat. Dostali první místo, kde je indicie a podle této indicie šli k další a takhle se dostali až k bunkru, kde jsme byli uvězněni. Kamarádi se k nám museli proplížit kolem banditů, jednoho spícího bandity se zlomenou nohou Štofiho přímo uvnitř bunkru a vyvést nás ven. Mnoho našich kamarádů skončilo v pasti banditů, anebo zavadili o naši past na blbečky. Kamarádi nás nakonec vysvobodili, ale jenom já jsem v bunkru zůstal a tak náš oddíl zůstal bez zachráněného člena. (Je to smutné, že…) Po odpoledním programu byl perník a zkouška, po které na nás čekala sekaná s bramborovou kaší. Večer byl překvapivě večerní program, pak hygiena, družice iridium a hupky do postýlky.

Za třetí oddíl Vojta Soukup 
v16/deniky.txt · Poslední úprava: 2016/08/27 09:15 autor: honza     Nahoru